Votingul continuă

S-au adunat deja 48 de voturi. Mai mult, nu ştiu, că nu mă pricep la chestii de-astea aitiste. Oricum, Maestrul va fi cel care le va verifica şi va elimina dublurile, duminică. Până atunci, chemaţi-vă prietenii şi puneţi-i să vă voteze. Văd că au făcut-o până acum, în afară de concurenţi: Laura, Florian, Vania, fratele Cristian, tetrisul, Ciprian, Tanti Jeni şi Leidi. Bravo lor! Îi aşteptăm şi pe alţii s-o facă. Sau, măcar să voteze de pe alt computer şi Ip dacă vor ca votul lor să conteze! winking

Sunt la fel de curioasă ca şi voi să văd rezultatul final. Premiul va fi, repet, adecvat câştigătorului şi temei abordate. Aşa că, la treabă! big grin

Trackbacks

  1. By Mirozna văduvei vopsite – 15 « Ioan Usca on 18 martie 2010 at 21:02

    [...] datorie: Ioan Sorin Usca, Michaela, Link-Ping, Răzvanrc, Melami, Dumitru Agachi, Noaptea Iguanei, Cristian Lisandru, Dispecer Blogosferă, Leo, Daurel, Grişka, [...]


18 Comments

  1. Florian
    Posted 17 martie 2010 at 23:27 | Permalink

    Dacă premiu e adecvat câştigătorului, ai mare noroc că n-am participat şi eu. Pentru mine, adecvată era o călătorie în jurul lumii şi zău că nu ştiu cum o scoteai la capăt.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  2. Posted 17 martie 2010 at 23:39 | Permalink

    sad mie incepe sa nu-mi prea placa noua ta casa.
    votai si eu inainte sa postezi articolul asta! si nu m-ai vazut sad… si aseara am incercat degeaba sa te accesez. ca nu vroia sa te incarce si pace; alte pagini se incarcau fara probleme, asa ca nu era de la conexiunea mea

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  3. Posted 18 martie 2010 at 00:02 | Permalink

    @cojocarii,
    Credeam că numai eu păţesc asta. Câteodată o zi întreagă nu pot intra aici.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  4. Posted 18 martie 2010 at 00:21 | Permalink

    @sebra … si tocmai pe tine te votasem big grin

    Mel, baga undeva o sectiune cu reclamatii si sugestii, ca probabil mai sunt si altii ca noi. Casuta ta mai are nevoie de cateva retusuri pana la finalizarea amenajarii. eu una imi doresc un e-mail subscription pentru posturi. Votam si pentru asta? happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  5. Posted 18 martie 2010 at 00:33 | Permalink

    @cojocarii,
    Pfuaaaa…şi taman atunci n-a mers! Ce ghinion pe mine laughing
    Oricum, mulţumesc, măcar pentru intenţie happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  6. kekee
    Posted 18 martie 2010 at 01:16 | Permalink

    pe hartă sau în jurul planiglobului , se face rapid şi ieftin.
    facem ce facem şi tot la bani şi foloase ajungem.
    of, of !

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  7. Posted 18 martie 2010 at 08:32 | Permalink

    Votantii primesc si ei o bere? winking

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  8. Posted 18 martie 2010 at 09:21 | Permalink

    eu, daca o sa castig, parca vad ca primesc o oglinda de peugeot mai mare si mai curata, sa-mi iasa pozele mai clare

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  9. Blanche Neige
    Posted 18 martie 2010 at 09:33 | Permalink

    Mai, eu pot sa ma declar perdanta din start? Ca eu chiar nu stiam ca e concurs de mobilizat prietenii si cunoscutii pe net…. Iar sunt in afara evenimentelor happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  10. Posted 18 martie 2010 at 09:36 | Permalink

    @Flo
    “Cu gândul şi cu ochii,/Pe harta Europei…” happy
    @Cojocarii şi sebra
    Voi transmite tetrisului doleanţele voastre. Oricum, ţinem seama de votul vostru. happy
    @kekee
    Ţie ce-ţi pasă?! Eşti deja într-o luuungă călătorie prin lume!
    @Fratele Cristi
    Bineînţeles. Alege-ţi marca, să am timp s-o gugălesc! winking
    @Mijou
    Păi, şi dacă te trezeşti cu un braţ de rapiţă?! Până la urmă, o retrovizoare de Peugeut nici nu-i aşa de ieftină… Vreo 7-800 acolo… winking
    @Alba
    N-ai voie! Ia pune mâna şi-ţi mobilizează prietenii, colegii!…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  11. Posted 18 martie 2010 at 09:37 | Permalink

    Ca tot m-am apucat de votat azi la RoBlogFest, ti-am dat si tie un vot. Sper sa aduni atatea cat sa te multumeasca, daca nu , chiar incat sa castigi. big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  12. Posted 18 martie 2010 at 09:39 | Permalink

    Mersi, Cip. M-am înscris aşa, din spirit de turmă şi din curiozitate. Anul ăsta n-am aşteptări mari, dar la anul… happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  13. Posted 18 martie 2010 at 10:08 | Permalink

    @Melami,
    Eu n-am votat aici laughing , dar ţi-am dat votul la RoBlogFest winking
    Eu m-am plâns ca se mai întâmplă să nu-ţi meargă blogul. La fel păţesc şi la sindicat.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  14. Posted 18 martie 2010 at 10:17 | Permalink

    @sebra
    Eu pana acum am intrat fara probleme pe cotcodaci si pe blogul Melaminei , pe DC imi apar erori cand vreau sa intru, mai ales in ultimele 2 zile.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  15. Posted 18 martie 2010 at 10:50 | Permalink

    @melami, stiu ce inseamna piesele masinii din marca asta. chiar de oglinzi noi nu am avut nevoie, caci, chiar daca sunt atehnic si un sofer “intamplator”, nu ii fac rau masinii. ideea de retrospectiva placuta ma incanta uneori si pentru asta trebuie sa schimb privitorul winking

    cum sunt un optimist incurabil, bratul de rapita(pe care nu-l astept, nu am participat pentru premii, doar preiau ideea) o sa il folosesc tot la peugeot, ca biodiesel rolling on the floor

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  16. silavaracald
    Posted 18 martie 2010 at 12:54 | Permalink

    @sebra
    Mersi. Însemnă foarte mult pentru mine! happy
    @Mijou
    Şi eu am un Peugeut mititel! Bună maşină! Economicoasă şi iute ca prâsnelul! Cu rapiţa aia, mai vedem… happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  17. Posted 18 martie 2010 at 14:30 | Permalink

    @SLVC
    Sa sti ca nu mobilizez pe nimeni, nu ma simt in largul meu cu ideea, pentru mine nu asta era scopul concursului, ca asa nici nu mai era nevoie sa ne stoarcem creierii sa scoatem ceva inteligent din noi, nu? happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  18. kekee
    Posted 18 martie 2010 at 14:55 | Permalink

    dar pe voi ce va retine ?
    nenea de la punctul de frontiera ?
    lenea ?
    LUMEA-I MARE SI FRUMOASA .