Lele Lori!

Minune mare! Mi-am amintit că azi e zi de can-can-uri! Ia să vedem de cine ne legăm acum…

Într-un top al ”divelor” care fac eforturi disperate să se mențină în prim-planul atenției publicului, Loredana Groza este pe locurile  fruntașe. Afirmată încă de la 14 ani pe scenă, și-a construit cariera pas cu pas, nedându-se în lături de la nimic. A fost cuplată cu Marian Ionescu, apoi cu un directoraș de la Proptele PRO-TV (Andrei Roncea), cu care s-a căsătorit abia după ce a născut, nu de alta, dar bag samă că omul voia cu tot dinadinsul să fie sigur că progenitura pe care o va crește îi aparține lui și nu șefului Direcției 5 cu care Lori concerta pe atunci. A cântat cu B.U.G. Mafia când erau la apogeu. S-a dedat și la muzică populară, confiscând și interpretând în stil propriu (nu întotdeauna inspirat) repertoriul Mariei Tănase, lucru care i-a scos din fire pe mulți muzicologi. Apoi a trecut pe cea onomatopeică (Zig-zag, Le-le, Tzuki și alte asemenea minunății zornăitoare) și în final la cea țigănească. Acum cică ne pregătește o surpriză de proporții, zice ea, dar o s-o cred când o s-o văd/aud.

Dacă vrei s-o scoți din sărite, compar-o cu Madonna, pe care o imită de când o știe.  E șatenă, s-a făcut blondă. A fost grasă, riscând s-o ia pe urmele Monicăi Anghel, dar s-a oprit la timp. Acum arată ok. Nici prea-prea, nici foarte-foarte. Asta n-a împiedicat-o să-și etaleze sfârcurile în Playboy, pentru că dacă are ceva din belșug femeia asta, apoi asta e încrederea în ea. Nimic blamabil în asta, zic eu.

A fost prezentatoarea unei emisiuni pe teme sexuale, la ore târzii, pe unul din canalele trustului Mediapro, acolo unde-i lucrează soțiorul. Tot acolo joacă și în telenovele; probabil că doar datorită talentului ei uriaș și multilateral. Călătorește mult și scrie despre asta pe Twitter, via Facebook, folosind un limbaj de pitzi, cu formulări de genul ”îngerașii mei” (ăștia fiind admiratorii ei) și ”tzuki” (adică: vă pup!)

Ah, uitasem: vrea să înfieze un copil, că tot e la modă chestia asta. big grin

Voce are; sau avea, că acum nu mai știi cât e produsul glandelor ei vocale și cât al computerului. ”Prezență scenică”, cum s-ar zice, de asemenea. Atunci, care-i baiul cu ea? Nimic, doar că nu-mi place. Numai faptul că nu și-a pus silicoane mi-o face mai puțin antipatică decât Răduleasca. Dar asta nu-i de-ajuns ca să figureze printre cântărețele pe care le admir… big grin

Trackbacks

  1. By Lele Lori! | Pentru Mures on 7 septembrie 2010 at 10:44

    [...] mult: Lele Lori! Post Published: 07 September 2010 Author: admin Found in section: Si La Vara [...]

  2. By chestii de viaţă, zic. | اBlog Feminin on 7 septembrie 2010 at 12:39

    [...] prin blogosferă: Dorina, Caius, Lisandru, Dan, Flavius, Ioan Usca, Paul, Mel, Cristian, Bogdan, Teo, Cosmin. This entry was posted in amintiri, chestii, filosofie, lucruri, [...]

  3. [...] Carla, Sofia, Maria, Catinca si strabunica ei, Clara, Ana Maria,  Cristina si bunica ei , Melania (care am inteles ca e un pui de Marioara) , Zu, Marius, si nu in ultimul rand cele doua nase ale [...]

  4. [...] Gabor, Gabitzu, Călin Hera, Doina Popescu, Gabriela Ilieş, Flavius Obeadă, Georgiana Mocanu, Melami, Se-cret, Dan (Ziarul de la 5), Bogdan Epureanu, Simion Cristian, Cati Lupaşcu, Dan din Maramureş [...]


173 Comments

  1. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 10:07 | Permalink

    Dapu’ la ce să-şi bage silicoane, că mama natură a fost darnică cu ea ( cel puţin aşa îmi amintesc dintr-un film postrevoluţionar al ” genialului ” Geo Saizescu ).
    În ceea ce priveşte vocea, io cre’ că-i chiar a ei , iar faptul că încearcă tot felul de stiluri muzicale nu e de blamat – fiecare artist după 2-3-4- albume mai vrea să schimbe ceva, că altfel par făcute pe acelaşi calapod şi plictisesc ( iar tot încercând, mai superi pe cei care le plăcea stilul dinainte, mai câştigi alţi ascultători, mah, aşa-i în şoubiz ).
    Io personal nu mor de dragul ei, dar anumite melodii de ale ei chiar le ascult cu plăcere.
    ps.
    acuma cu îngeraşii şi tzuki – ce vrei de la ea ?
    Să-şi salute fanii cu ” vă las bosonii mei” sau ” vă accelerez cu drag leptoni dragi ” ?
    E o artistă , nuuuu ?
    kiss adică TZUKI !

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  2. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 10:39 | Permalink

    Bună dimineaţa happy.
    La început mi-a plăcut mult cum cântă tipa, iar melodia asta mă unge la inimă, ficaţi şi celelalte organe din dotare:
    http://www.youtube.com/watch?v=u-KGOpnPFl0
    Din păcate, în ultimii ani a încercat să rămână în centrul atenţiei prin fel de fel de extravaganţe stilistice şi vestimentare, care de multe ori nu o prind ci, dimpotrivă, o aruncă în ridicol. Părerea mea, vorba unui ilustru în viaţă.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  3. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 10:57 | Permalink

    @kekee
    Daca-ti place stilul ei… ce sa mai zic…
    @Flo
    Si eu! hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  4. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 11:17 | Permalink

    Da, îmi place mult mai mult decât geniile : Guţă, Minune, Carmen Şerban & comp.
    La ora actuală nu prea afli artişti valoroşi în Ro.
    Aşa că în lipsă de altceva ….
    Eu cel puţin la un chef, pot să mă prostesc pe muzica ei, pe a celor citaţi mai sus nu .
    ps.
    asta nu înseamnă că aş considera oportun să-mi cumpăr Cd-urile ei.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  5. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 11:21 | Permalink

    Noa bine, lasa ca-ti trag eu pe un CD ultimele ei hit-uri “Inima de tigan” si “Tzuki” si ti le trimit, sa ai cu ce te distra la chefuri. laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  6. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 11:33 | Permalink

    Ce pot să zic ?
    doar mulţumesc şi kiss TZUKI !
    laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  7. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:14 | Permalink

    Cea mai misto si autentica perioada a Loredanie a fost pe vremea cit ii compunea Adrian Enescu piesele ( Adrian Enescu care a compus bine merci pentru Sandra si Enigma, omul avind cele mai performante scule de facut muzica din Ro la vremea respectiva ). Dupa aia a dat-o in diverse. Cum norocul si-l mai face si omul cu propria mina, l-a cunoscut pe Andrei Boncea ( care-i un tip extrem de doxat si destept dar arata de parca ar fi neterminat ) si si-a asigurat ceva continuitate in cariera. Ea crede ca o prind tiganiile. Ma rog…

    In concluzie, ascult oricind cu placere “Buna seara, iubite” si “O inima de 16 ani”. Aia ie.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  8. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:17 | Permalink

    laughing Iar şi tu? Atunci ia d’aci, să văz dacă mai zici „şi eu”:
    http://www.youtube.com/watch?v=LH5ay10RTGY

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  9. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:18 | Permalink

    @Miorlau
    Aia e, si cu asta s-a cam terminat repertoriul ei. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  10. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:18 | Permalink

    “nu ai permisiunea de a edita acest comentariu”…yuk, am scris cu o grama’ de greseli

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  11. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:20 | Permalink

    @Flo
    Tare mult trebuie ca ma urasti, Flo! big grin
    @Miorlau
    Cand ma plang eu de editare, tetrisul zice ca nu stiu ce prostii fac prin blog de nu merge. Uite, acum stau cumintica, si tot da rateuri, ntz, ntz!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  12. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:28 | Permalink

    @slvc
    kiss kiss kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  13. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:30 | Permalink

    @Pufuleţ & @iguana
    Se pare că mâţele n-au acces la editare tongue

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  14. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:49 | Permalink

    Dar au la zgariere! winking

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  15. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 12:56 | Permalink

    Da, vă zgâriaţi pe ochi că n-aveţi editare tongue

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  16. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 13:00 | Permalink

    Gata, o şterg că am treabă. Pe deseară kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  17. pepe
    Posted 7 septembrie 2010 at 13:04 | Permalink

    Da, da , cine stie ce pacate or avea de nu le merge editarea ?! Hihihihihihihihi

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  18. Posted 7 septembrie 2010 at 13:17 | Permalink

    Măi, atâta se străduie fata asta să nu se piardă în anonimat, că ar trebui să primească un premiu măcar pentru asta laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  19. Posted 7 septembrie 2010 at 13:53 | Permalink

    Nu sunt fan. Nu al muzicii. Mi-a placut insa in playboy. Sfarcurile cel mai mult tongue
    Deh, tanar plin de hormoni laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  20. giana
    Posted 7 septembrie 2010 at 14:00 | Permalink

    Nu’s nici eu fan Lori, dar cum s’a spus si mai sus, are şi voce şi ceva piese faine. Am vazut’o intr’un concert în aer liber (am specificat ca să nu se înţeleagă că mi-am cumpărat bilet) la Iasi, sa stii c’a electrizat publicul, e misto în concerte.
    În rest, “tzuki” la toată şilavarăcăldurimea!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  21. Adi
    Posted 7 septembrie 2010 at 14:12 | Permalink

    M U I E la iehovisti, mormoni si atei !

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  22. giana
    Posted 7 septembrie 2010 at 14:15 | Permalink

    Adi, te citez: ” Eu nu sunt roman…ci intamplator vorbesc limba romana, pentru ca sunt poliglot”. Ai demostrat-o mai sus! big grin Cred că totuşi ai greşit blogul….

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  23. Adi
    Posted 7 septembrie 2010 at 14:15 | Permalink

    Se prea poate happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  24. giana
    Posted 7 septembrie 2010 at 14:23 | Permalink

    Apreciez faptul că eşti paşnic, totuşi happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  25. Posted 7 septembrie 2010 at 14:29 | Permalink

    Acuma, ce să zic, voce avea. şi cam atât cu atuurile. Iar am fost rea? laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  26. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 14:58 | Permalink

    $ GG
    Mie nu mi se pare paşnic, având în vedere violenţa limbajului, ci doar PROST crescut.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  27. Posted 7 septembrie 2010 at 15:02 | Permalink

    @Kekee, Giana,
    Spamează şi el peste tot, cum îl duce capul….

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  28. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 15:04 | Permalink

    $ sebra
    M-am prins după ce am stat 5 minute pe la el p-acas’.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  29. pepe
    Posted 7 septembrie 2010 at 15:16 | Permalink

    Macar de avea si el alta directie. Sa zicem , la intamplare, ce-i ce stabilesc politica BCR-ului.
    Cre’ ca-i este sa nu i se intoarca . Hihihihihihihihi

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  30. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 15:16 | Permalink

    Zebruţă dragă, io încerc să-mi dau cu părerea pe bloaga ta, da’ ţi-o furat careva caseta de comentarii, că nu mai e .
    sad

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  31. giana
    Posted 7 septembrie 2010 at 15:24 | Permalink

    kekee, ciudat, am intrat si eu la Sebra si este casuta de comentarii happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  32. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 15:55 | Permalink

    Vai steaua lui

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  33. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 15:59 | Permalink

    @ GG
    io nu o văd
    crying

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  34. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 15:59 | Permalink

    $ miorlău
    Şi dacă ţine cu Dinamo ?
    tongue

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  35. Posted 7 septembrie 2010 at 16:01 | Permalink

    @Kekee,
    E la locul ei happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  36. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 16:05 | Permalink

    @ kekeee La cit de stricat la cap e, deja nu mai conteaza.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  37. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 16:15 | Permalink

    @ miorlău
    Săracul .
    ps.
    Şi când te gândeşti că el se crede deştept .
    Săracul .

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  38. Posted 7 septembrie 2010 at 16:35 | Permalink

    E simpatica tipa, ce sa spun… dar nu pot uita cand vorbea, la o emisiune mondena acum cativa ani, despre gripa care bantuia tara pe atunci, si ii tot dadea in sus si in jos cu Gripa aviatica rolling on the floor rolling on the floor Bless her heart!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  39. Posted 7 septembrie 2010 at 17:24 | Permalink

    parca as prefer-o pe ea, decat sa mai vad fosilele care bantuiau toate festivalurile de muzica si care au sfarsit prin a le ingropa in anonimat.
    mie nu mi-au placut prea multe piese din repertoriul ei, nu imi place nici acum, dar ii admir tenacitatea!
    La fel ca si Benone. Insa, admir dorinta de reinventare.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  40. Posted 7 septembrie 2010 at 17:46 | Permalink

    Buna.. seara?!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  41. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 18:26 | Permalink

    @ lady
    tongue

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  42. Posted 7 septembrie 2010 at 19:27 | Permalink

    Kekkee
    de ce scoti limba?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  43. giana
    Posted 7 septembrie 2010 at 19:28 | Permalink

    Vrea sa i’o muste careva, cred! winking

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  44. Posted 7 septembrie 2010 at 19:31 | Permalink

    Giana happy
    limba de arici?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  45. Posted 7 septembrie 2010 at 20:06 | Permalink

    Dar unde ai găsit fotografia asta cu Lori? În vremurile ei mai bune, arăta mai fain. Aici pare prea plină… nu doar de ea, ci şi la propriu.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  46. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 20:20 | Permalink

    Păi tu veselă acasă şi alţii la servici.
    Asta-i treabă ?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  47. Posted 7 septembrie 2010 at 20:28 | Permalink

    eu n’o sa inteleg ceva, niciodata! dar astea sunt parerile mele! (este un comentariu in vant, ci la situatii si comentarii vis-a-vis de un anumit post; cand ma lamuresc va comunic)

    Sa revenim!
    @Kekee
    cu cine vorbesti?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  48. Posted 7 septembrie 2010 at 20:44 | Permalink

    E tonică, are ceva vesel, un anume optimism. Am cunoscut-o (ho ho ho!) la mare, înainte de revolutie. Amandouă eram eleve. Avea deja succes. Era prietenoasă, ea a venit la noi, practic am stat sub aceeasi umbrelă! M-am mirat, credeam ca astea nu stau la taclale cu publicul, Ramona Bădescu n-a stat, era fițoasa rau, cântaseră împreuna la Costinești…Loredana era de o modestie putin jenantă, ma întreba ce sa faca cu coșurile de pe față! (eu n-aveam, poate de-aia!). Evident, situatia s-a schimbat, he he! Dacă tot ai făcut comparația cu Răduleasca, asta-i o antipatică….acuma zău, nu încape comparatie. Mihaela (Țiganu , așa o cheamă, ”Rădulescu” e numele de după primul divorț, dintr-un șir de patru, îi e rușine cu numele ei, oare?) chiar n-are niciun talent. Are o voce urâtă, n-am putut urmări Bolt sincronizat cu vocea ei (ca Mittens, pisica, era grețoasă, are o voce nasoală). Sau poate are unul, pe care-l au mult mai multe. big grin
    Mie îmi place doar Paula Seling, dar și aici am rezerve. Mai așteptăm, mai învață ei, poate vor reuși să nu mai imite! :lol:

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  49. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 20:45 | Permalink

    @ lady
    da tu cu cine vorbeşti ?
    Io cu tine vorbeam, adică , ţie-ţi scoteam limba.
    big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  50. Posted 7 septembrie 2010 at 20:50 | Permalink

    Kekee
    vorbeam cu voce tare!

    Aha, deci vorbeai cu mine! eu am fost foarte devreme la serviciu. mi’a ajuns, sincer! nu putem fi toti in acelasi timp la serviciu. mai exista si schimburi.. sau delegatii!
    Vineri, de exemplu, plec la Bals! Bine ca n’am aflat maine! Uite asa nu pot avea si eu un program… cat de cat!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  51. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 21:23 | Permalink

    Bună seara happy

    Leidi, petrecere frumoasă cu domnul Balş. Te-a invitat în oraş sau acasă la el? hee hee

    PS Cum o fi ajuns pe aici gândacul ăla de bucătărie? După moacă, are creierii prăjiţi cu etnobotanice.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  52. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 21:28 | Permalink

    @ lady
    Ce fain de tineeeeee, ai câştigat o excursie pînă până la Balş .

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  53. Posted 7 septembrie 2010 at 21:36 | Permalink

    excursie? ce excursie, Kekee?????

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  54. Posted 7 septembrie 2010 at 21:52 | Permalink

    @Zac
    Îți admir sinceritatea! hee hee
    @Adi
    Ce-ai mamă, te rătăciși? big grin
    @pepe
    De la Păpușu ți-am auzit hihihi-ul! winking
    @Zeița
    Fetele bune ajung în rai. Cele rele, unde vor! big grin
    @Miorlau
    Vezi că după aia iar or să zică lumea că ne place de mama focului să gherănim
    @sebra
    Chiar că ar fi cazul să i se dea un premiu! happy
    @Alba
    Bless! happy
    @Virtualul
    Reinventare, copiere… linia de demarcație e cam subțire… hee hee
    @Leidi
    Te așteptăm cu concluziile! big grin
    @Flo, kekee
    Nu râdeți de Balș! Pe vremea Împușcatului, era unul din cele mai bine aprovizionate din zonă. Nu știu pe ce criteriu, dar era.
    @Carmen
    E destul de recentă. Puteam fi rea și să pun una într-adevăr nasoală. Aia în care stă pe vine, pe scenă, cu chiloți tanga și pădurea nedefrișată. hee hee
    @Mirela
    Te cred. N-am de unde ști cum e în realitate. O percep doar în lumina sub care se prezintă în mass media. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  55. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 21:55 | Permalink

    Mie nu-mi place sa gheranesc, doar sa scuip pisiceste. Probabil, in limbaj uman, echivalentul lui “a da cu mucii in fasole”.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  56. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 21:55 | Permalink

    @ slvc
    Păi era naturală
    $ lady
    nu ziceai că ai deplasare la Balş ?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  57. Posted 7 septembrie 2010 at 21:56 | Permalink

    mie-mi plăcea vocea lu’ Ana-Maria… păcat că din tot cd-ul numai “ochii tăi” erau de competiţie… restu’ ierea cam frecţii…

    în altă ordine de idei… ce zici, melami, cineva cunoscut acilea: http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/08/fishchase.gif ??? hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  58. Posted 7 septembrie 2010 at 21:59 | Permalink

    @kekee
    big grin
    @mifty
    Dragul de el, ce speriat era! laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  59. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:01 | Permalink

    Nu râd de Balş, iguano. Nici nu aş avea cum, pentru că nu l-am călcat niciodată. Glumeam doar cu Leidi.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  60. Posted 7 septembrie 2010 at 22:12 | Permalink

    Fata asta blonda prin excelenta nu-mi place si nu mi-a placut mai niciodata si asta nu datorita platinei din paru-i balai ci numai si numai pentru aroganta aia a ei nejustificata.
    De frumoasa nu-i nici talentata indeajuns iar de desteapta pare ca nu si-a cetit nici urarile de pe tort.
    Dar superioritatea ei de “m-am cracanat in fata cui trebuie si tin sa afle asta tot satul” e de a dreptul patetica. Stie si ea ca si noi ca la un eventual divort o sa se apuce cel mult de cantat pe la nunti (ceea ce, financiar vorbind, nu e rau!) si ca si Madonna s-ar “simte” jenata de o imitatie cum nu se poate mai slaba. Numai ca cotofana asta n-ar recunoaste-o nici picata cu ceara epilatoare.
    Noroc ca-i loc aici la tine sa ne spunem nepasarea si deranjul vis-a-vis de persoana dansei ca daca nu iar trebuia sa suflu intr-o punga de hartie pana imi trecea!
    Sarumana! Te pup!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  61. Posted 7 septembrie 2010 at 22:13 | Permalink

    … între timp, la vilă… http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/07/easyrider.gif hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  62. Posted 7 septembrie 2010 at 22:14 | Permalink

    @Flo
    E un oraș de câmpie, înșirat de-a lungul șoselei. Îl poți bate cu piciorul într-o oră și nu prea ai ce vedea acolo. Să nu uităm însă că de acolo provine Mihail Drumeș, părintele Elevului Dima dintr-a șaptea. happy
    @Laura D.
    Bine faci că nu ții în tine! big grin
    Că de-aia m-am hotărât să am rubrica asta: să-și spună lumea deschis părerea despre divele și divinii care ne irită.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  63. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:17 | Permalink

    @ mifty Ce faci ciinele ala daca zareste o pisica? Paraseste tractorul ca s-o ia la trei-pazeste? hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  64. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:17 | Permalink

    @mifty
    Aia-i Ferma animalelor hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  65. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:25 | Permalink

    $ miorlău
    nu, opreşte şi îi dă prioritate
    big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  66. Posted 7 septembrie 2010 at 22:27 | Permalink

    io mă gândeam la casa de la ţară a gazdei noastre!!! hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  67. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:38 | Permalink

    @ mifty Adevarul e ca e plauzibil: dupa ce da iama in productia 2010 de trascau, ciinele din dotare ar putea sa presteze una ca asta.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  68. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:41 | Permalink

    A mea e cățea, așa că brodează pe prispă, nu se dedă la activități de-astea peizane!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  69. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:44 | Permalink

    Un pian când îi cumperi? hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  70. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:47 | Permalink

    $ slvc
    Şi ca să brodeze foloseşte cablul de la aparatul foto ?
    big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  71. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:48 | Permalink

    @Flo
    Are! În plus, am comandat prin internet niște ukulele, s-o acompaniez în serile lungi de toamnă! ”Peștișorul” ne ține hangul cu buhaiul…
    @kekee
    Nu că s-a plictisit de el. Acum are unul nou-nouț! Adică ros nou-nouț: cel de la interfon! Bine că mai funcționează soneria cea veche, că altfel trebuiau să ne arunce vizitatorii cu pietricele în geam ca să-i auzim. big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  72. Posted 7 septembrie 2010 at 22:50 | Permalink

    şi pisica e cam aşa, eh?? big grin
    http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/06/meh.gif

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  73. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:51 | Permalink

    Cu ce scârbă dă cu lăbuța după el! E clar că nu i-a plăcut cadoul de Crăciun! laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  74. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:53 | Permalink

    @slvc
    rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Vin şi eu cu tulnicul, să fie formaţia completă. laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  75. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:54 | Permalink

    Nu, că de la tulnic îmi vibrează geamurile. Vino cu drâmba! hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  76. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:55 | Permalink

    Ala e un motan zapacit de consumerism: nu mai maninca decit fast food, hrana naturala parca nu mai are nici un gust tongue

    Si-astia doi sint simpatici:

    http://www.antena3.ro/life-show/fun/broscuta-pitbull-o-testoasa-alearga-si-musca-o-pisica_106628.html

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  77. Miorlaupufos
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:56 | Permalink

    Pina s-o curenta la bot de la vreun cablu din asta si se invata minte…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  78. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:56 | Permalink

    Stai aşa , ” peştişorul ” tău cine e ?
    Jack Lemmon sau Tony Curtis, că tu la ora asta tre’ să fii blondă .

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  79. Posted 7 septembrie 2010 at 22:57 | Permalink

    … mai bine cu vuvuzela!!! laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  80. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 22:59 | Permalink

    Eu la ora asta sunt șatirată la creier, asta în caz că cu mine vorbeai, ariciule! rolling on the floor
    @Miorlau
    Dar ce întărâtată era tortua! Avea ea ceva polițe de plătit, că prea s-a turat! laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  81. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:00 | Permalink

    @slvc
    Drâmbă n-am, da’ vin cu ocarina. hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  82. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:01 | Permalink

    @mifty
    rolling on the floor Daaa, tu vii cu vuvuzela!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  83. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:04 | Permalink

    ce înseamnă şatirată ?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  84. Posted 7 septembrie 2010 at 23:05 | Permalink

    Nu-mi place vunvuzela. E lipsită de dinamism și prea ofertantă, cum se deschide ea așa indecent, în fața oricui, așa că mai bine cu ocarina. Dar s-o manevrezi discret, pe sub mână, ca pe o scobitoare la reuniunile simandicoase, Flo! rolling on the floor
    @kekee
    Cu dungi. Un neuron brunet, unul roșcat, altul blond și tot așa mai departe. big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  85. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:06 | Permalink

    @Pufuleţ
    Tare faza! Ce broscuţă războinică! Si ce mâţă bleagă! hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  86. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:13 | Permalink

    @slvc
    Stai liniştită, că nici n-o s-o vezi. Dacă vrei nici n-o duc la gură, văd eu cum fac să suflu în ea. big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  87. Posted 7 septembrie 2010 at 23:14 | Permalink

    mda… io mă culc, altfel o să fiu şatirat la creier la propriu: 48 de ore fără somn nu face bine la ten… la tenul neuronilor!!! hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  88. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:16 | Permalink

    @Flo
    Nu știu cu ce vrei să sufli, și nici nu vreau să-mi imaginez, dar ai grijă în ce orificii o faci! Să nu te tragă curentul cumva… rolling on the floor

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  89. Posted 7 septembrie 2010 at 23:16 | Permalink

    Cand avuserati timp de scris? happy
    Mel, kiss!
    Pana acum am fost de 2 ori la Bals, dar in afara de drum si fabrica, n’am vazut nimic!

    Kekee
    d’asta nu intelegeam ce excursie! Sa stau numai cu fundu’ in masina si apoi cu nasu’n hartii si putin instructaj cu productia… nu inseamna excursie! Plus, ne intoarcem in aceeasi zi happy Cam asa’s toate delegatiile! Doar in cazul in care se intampla ceva se sta mai mult, dar nu prea ies din fabrica inainte de ora 18.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  90. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:17 | Permalink

    @Leidi
    Pentru prieteni, ne facem întotdeauna timp! kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  91. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:19 | Permalink

    $ lady
    Io credeam că doar misiunile mele-s aşa.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  92. Posted 7 septembrie 2010 at 23:20 | Permalink

    Eddie
    fara gandaci ca fac alergie happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  93. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:22 | Permalink

    Somn ușor, sauroane! Dă-le pe loc repaus, că mai ai nevoie de ei! happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  94. Posted 7 septembrie 2010 at 23:24 | Permalink

    Mel happy
    ce e drept e drept! dar abia avusei si eu ecva treburi… si cand m’am intors sa cad de pe scaun!

    Kekee
    se mai intampla si p’aci sa muncim, jur!

    Eddie! ai avut visini turcesti? happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  95. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:25 | Permalink

    @L.A.
    Bine, rectific: vierme big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  96. Posted 7 septembrie 2010 at 23:25 | Permalink

    mifty, noapte buna!

    P.S. Ce animal e pana la urma? o testoasa?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  97. Posted 7 septembrie 2010 at 23:27 | Permalink

    Eddie
    viermi mananc! e bine! da’ sa nu’l vad.. inghit cu totul fructa, n’o desfac laughing)))

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  98. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:28 | Permalink

    @L.A.
    Habar n-am ce soi erau. Da’ făceau nişte vişine d’alea mari, o nebunie. Iar dulceaţa pe care o făcea bunică-mea din ele… şi aia de gutuui… mmmhhh…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  99. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:28 | Permalink

    Bleac! (Asta apropos de viermi!)

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  100. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:29 | Permalink

    @L.A.
    Poate iese viu pe partea cealaltă hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  101. Florian
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:31 | Permalink

    Mă duc la culcare, că mâine mă scol devreme şi iar bat oraşul în lung şi-n lat. Imi fac provizii, că poimâine plec iar la ţară, până la sfârşitul lunii.
    Noapte bună happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  102. Posted 7 septembrie 2010 at 23:33 | Permalink

    … mel, să nu-mi spui c-ai fost în franţa, şi n-ai mâncat salată de melci… şi te anunţ că e vorba de d-ăia fără cochilie, aka limacşi, sau în italea, şi nu gustaşi “pui de baltă”…
    şi la broaşte, ca şi la dame, numai pulpele sunt bune!!! tongue

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  103. Posted 7 septembrie 2010 at 23:33 | Permalink

    Eddie
    turcesti erau happy cat despre viermi, nu traieste niciunu’ la acidu’ din stomac happy plus ceva proteine laughing) daca nu’s viermi inseamna ca nu e bio laughing))) capisci?

    Mel happy ce e mama?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  104. Posted 7 septembrie 2010 at 23:35 | Permalink

    noapte buna, Eddie! vezi sa nu cumperi tot orasu’!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  105. Posted 7 septembrie 2010 at 23:38 | Permalink

    http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/06/cantfly.gif

    cu asta basta…
    noapte bună… sleep night, sleep tight…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  106. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:39 | Permalink

    Ba să-l cumpere, până n-apucă s-o facă de tot udrii-cocoșii, videnii și bercenii de baltă!
    Ia și pentru mine vreo trei străzi, Flo, că am auzit că-s la discount acum!
    @mifty
    Ba-ți spun! big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  107. kekee
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:51 | Permalink

    $ lady
    nu am afirmat niciodată că în România nu lucrează nimeni ?
    Problema e în ţara aia e că NU LUCREAZĂ TOŢI , şi se fură pe întrecute.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  108. Posted 7 septembrie 2010 at 23:55 | Permalink

    Kekee
    ai dreptate! nu te ambala happy da’ ai vorbit de excursie, cand eu am spus de delegatiehappy era normal sa reactionez!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  109. silavaracald
    Posted 7 septembrie 2010 at 23:56 | Permalink

    Ei, kekee, rămășițe ale întrecerii socialiste! hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  110. Posted 8 septembrie 2010 at 00:00 | Permalink

    dragilor happy io ma bag la somn! noapte buna!

    nu rezist mult seara.. io’s cu dis de dimineata laughing))))
    kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  111. silavaracald
    Posted 8 septembrie 2010 at 00:04 | Permalink

    Eu nu, dar la culcare tot trebuie să merg.
    Noapte bună tuturor! happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  112. kekee
    Posted 8 septembrie 2010 at 00:10 | Permalink

    Noapte bună .

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  113. giana
    Posted 8 septembrie 2010 at 00:23 | Permalink

    Alba, la multi ani sanatosi si fericiti! kiss kiss kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  114. giana
    Posted 8 septembrie 2010 at 00:24 | Permalink

    Noapte buna, Mel! kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  115. Posted 8 septembrie 2010 at 23:17 | Permalink

    o urasc pe fata asta . pentru ca reprezinta quintesenta PRO … stul gust.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  116. silavaracald
    Posted 8 septembrie 2010 at 23:20 | Permalink

    În sfârșiiit un răspuns pe gustul meu! kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  117. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 00:39 | Permalink

    năşico, am înţeles, numai asta mai am de spus , te roooooggggg :

    $ Mifty Bivolaru alias Cichicean
    rolling on the floor
    Io în 100 de ani nu aş avea atâta timp ca să fac toate poveştile tale .
    Ori cumva suferi de insomnie şi nu mai dormi de la vârsta de 3 ani, astfel ai avut timp mai mult.
    rolling on the floor

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  118. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 00:40 | Permalink

    Ok, e dreptul la replică la urma urmei. happy
    Noapte bună! happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  119. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 00:44 | Permalink

    gata , io-s cuminte acu ‘
    whistling

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  120. Posted 9 septembrie 2010 at 00:44 | Permalink

    asta-i bună: Comentariul tau editat a fost marcat ca spam. Daca acest lucru este o greseala contacteaza administratorul. – Inchide

    acu’ ce s-a mai întâmplat, şlvc??? rolling on the floor

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  121. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 00:46 | Permalink

    cum va las oleaca, cum curge sange pe aici! laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  122. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 00:48 | Permalink

    $ GG
    Ai faşe şi dezinfectant ?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  123. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 00:49 | Permalink

    Acu’ vin cu galeata si cu mopu’! Stai sa pun ş-oleacă de clor! ptiuuuuu drace! dar câta băltoacele!!!!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  124. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 00:50 | Permalink

    rolling on the floor

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  125. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 00:51 | Permalink

    ce ne-am face noi fără tine GG ?
    kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  126. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:07 | Permalink

    kekee, apoi chiar nu ştiu! De aia zic: să mă preţuiţi acu cât încă-s în putere! big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  127. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:09 | Permalink

    rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
    De ziua ta îţi fac cadou Gerovital

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  128. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:10 | Permalink

    rolling on the floor rolling on the floor Naţionalistu lu mama! Cum nu-mi cumpără el Nivea Q10…
    şi apropo, până la ziua mea…. albesc ca capra-n cur şi mă şi umplu de riduri!!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  129. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:10 | Permalink

    rolling on the floor
    Mânca-i-ar nașa pe ei, că ce bine se înțeleg! Măcar ei… big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  130. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:12 | Permalink

    Naşo, aşa-i că avem momente când îţi aducem şi satisfacţii? big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  131. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:17 | Permalink

    $ slvc
    păi ?
    GG e soru-mea !
    big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  132. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:23 | Permalink

    Nu există-n lumea asta, frate ca a meu, şi la bine, şi la greu, e fratele meu…. ca să termin în acelaşi spirit sărbătoresc ziua de ieri chiar dacă de fapt e azi! Mă duc să schimb apa, revin!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  133. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:25 | Permalink

    Uai de capul meu, ce s-au mai complicat relațiile pe aici!
    Trebuie să desenez repede un arbore genealogic, că vă pierd șirul! winking
    Gata, eu plec la nani, că mâine-s de dimineață.
    Noapte bună! kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  134. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:29 | Permalink

    Noapte bună, Mel draghe! Suit drims! şi ştii tu… şi somn uşor, 7 purici pi-un picior şi cu unu după gât, ca să-ţi ţină de urât! kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  135. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:35 | Permalink

    $ slvc
    Era inevitabilă infrăţirea mea cu GG !
    De fapt era scris în steli !
    Aşa-i măi soru-mea ?
    Bag şi io cornu-n pernă , că mâine e o zi grea.
    De fapt următoarele doo săptămâni o să fie grele.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  136. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:39 | Permalink

    Apropo,
    Mifty e la nana monica se masturbează holbându-se la poza ei .
    I-a umplut deja blogu’ cu tot felul de secreţii .
    Ciao !
    Noapte bună.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  137. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:41 | Permalink

    laughing Noapte bună, brother! Pup iu! kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  138. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 01:54 | Permalink

    Click!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  139. Posted 9 septembrie 2010 at 15:07 | Permalink

    Te rog să nu te legi de colega mea! Clar? Voce are şi grasă n-a fost niciodată. Pot să jur pe roşu (bine, ne cam enerva cu vocalizele prin clasă, dar de când a câştigat pe la Mamaia nu prea mai dădea pe la şcoală, deci e iertată).

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  140. Posted 9 septembrie 2010 at 15:13 | Permalink

    Ohoho!
    Prin 90, la întoarcere din Italia, era cât o batoză. Stai că dau eu de-o poză din vremea aia! big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  141. Posted 9 septembrie 2010 at 15:14 | Permalink

    tongue
    hai dă!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  142. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 15:15 | Permalink

    Se mănâncă bine în Italia , eh …

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  143. Posted 9 septembrie 2010 at 15:17 | Permalink

    @kekee
    e o mincinoasă naş’ta. Loredana nu a fost grasă niciodată. Poate mai împlinită, aşa, cu vreo 10 kile, dar nu grasă.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  144. Posted 9 septembrie 2010 at 15:22 | Permalink

    Grasa rupe masa, grasa rupe masa, grasa rupe masa! rolling on the floor tongue

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  145. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 15:25 | Permalink

    maestre , dejaba insişti , NU O PLACE !
    Poţi să-i povesteşti orice , nu o place şi gata .
    Asta e năşica .
    ps.
    Mie mi-o atribuie ca febleţe, deşi nu mă omor după ea ca muiere că nu intră în tipul de femeie care mă inspiră, io am alte gusturi.
    Mie mi se pare o artistă – nu una genială, dar faţă de majoritatea nulităţilor din şoubiz-ul din Ro, e ok.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  146. Posted 9 septembrie 2010 at 15:46 | Permalink

    @tetrise
    Noa, n-am găsit-o decât pe asta de sus, în care nici măcar nu mai e grasă, ci doar scăpată din frâu.
    Bine, nu te mai supăr. E frumoasă Loredana. Pentru anumite gusturi! hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  147. Posted 9 septembrie 2010 at 15:47 | Permalink

    @slvc
    Te spun lu’ mama că eşti o rea! N-am zis că e frumoasă. Dar toţi ochii băieţilor erau aţintiţi pe ea la ora de sport…
    @kekee
    Nu insistam, încercam să pun frână unor vorbe. Cică “grasa rupe masa”… Invidoasele!!! Să n-ai tu pe ce pune mâna, să dai numai de oase, zău aşa!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  148. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 15:51 | Permalink

    Vezi cum nu mă lași tu să închei elegant subiectul? sad
    Ok, să-ți zic ceva: 10 kile în plus la o femeie e enormmmmmmmmm! Mi s-ar crăpa pielea dacă le-aș pune pe mine. Ar divorța peștisorul de mine, m-ar renega copchiii și m-ar părăsi pacienții. Și ai rămâne cu mine pe cap, că numai ție ți se par un mizilic! laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  149. Posted 9 septembrie 2010 at 15:52 | Permalink

    în plus faţă de ce?
    LE. Am 9 zile de când nu mai trag tutun. Şi 5 kile în plus, faţă de ce aveam. E mult?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  150. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 15:53 | Permalink

    Față de greutatea pe care o are cum, care nici ea nu-i de neglijat. Ia uite doar ce picioare de gladiator are. Dacă-ți dă un șut, din greșeală, ăla ești! Te bagă-n gips din cap până în picioare! big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  151. Posted 9 septembrie 2010 at 15:55 | Permalink

    Eşti rea. Vezi că am pus şi-un LE la comentariul anterior

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  152. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 15:55 | Permalink

    $ tetris
    Da mă , tre’ să ai pe ce pune mâna , dar când trebuie să devii calamar ca să pui mâna pe toată ….?!?!?!
    Nu tre să fie ascuţită – că te-nţepi în ea, dar nici tare unsă – că doar nu o pui peste sarmale ca să iasă bune .

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  153. Posted 9 septembrie 2010 at 15:56 | Permalink

    @ke
    despre asta vorbeam şi eu…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  154. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 15:58 | Permalink

    Felicitări, m3-ule!
    pe bune!
    La tine cred că e loc pentru vreo încă 20, așa că nu te opri încă!
    Și la mine, ce-i drept, că mintenaș intru în categoria aia de se-țeapă ariciul în oasele lor. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  155. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 15:58 | Permalink

    mie mi se pare cam solidă .
    :[

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  156. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:06 | Permalink

    Hai măi, că nu mai zic nimic urât despre ea, că văd că-i scriitoare de-a mea. A scos o carte: ”Sexting”. Musai să mi-o cumpăr. big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  157. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:16 | Permalink

    Trag dintr-o ţigara cu nesaţ şi vă citesc comentariile big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  158. Posted 9 septembrie 2010 at 16:17 | Permalink

    @giana
    Trage, trage… Dar cine-i Nesaţ ăsta?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  159. kekee
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:17 | Permalink

    $ GG
    laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  160. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:18 | Permalink

    Nesaţ e prietenul care mi-e aproape când îmi satisfac poftele de orice fel big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  161. Posted 9 septembrie 2010 at 16:19 | Permalink

    Stai să pun bulina cu 15+ şi mă întorc.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  162. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:20 | Permalink

    laughing te aşteptăm (adică eu şi Nesaţul)!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  163. Posted 9 septembrie 2010 at 16:21 | Permalink

    Na! On topic! Caldă, de pe meil…
    http://stirileprotv.ro/exclusiv/revista-presei/revista-presei-ce-sexy-este-loredana-groza-la-40-de-ani.html

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  164. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:22 | Permalink

    Oare de ce nu înţelege câinele meu, că atunci când plouă afară tare, tare, are voie să facă pipi şi în baie????

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  165. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:23 | Permalink

    M3bis, totuşi a dus-o capul să-şi pună ochelarii de soare! ştie ea ce ştie! winking
    e puţin şpancaleză, asta tre s-o recunoşti!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  166. Posted 9 septembrie 2010 at 16:23 | Permalink

    @giana
    E normal. Nici al meu nu face asta. Preferă blocaj renal. Stai că trage de mine să-l scot…….. BRB
    LE Că-i chioampă nu a contestat nimeni….

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  167. giana
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:24 | Permalink

    mda, şi eu tre să-l scot! ohhh, viaţa meaaaaaa!
    P.S. Eh, am fost puţin răutăcioasă! mie nu-mi displace happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  168. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:29 | Permalink

    @tetrise,
    Tocmai voiam să te rog să punem ceva, un fel de avertisment, că e blog pentru adulți, că nu vreau să intru sub incidența cine știe cărei legi cu minorii.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  169. Posted 9 septembrie 2010 at 16:34 | Permalink

    @varo
    Pune şi tu un “disclaimer”, ca pagină separată şi … gata!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  170. silavaracald
    Posted 9 septembrie 2010 at 16:35 | Permalink

    Iar mă înjuri!
    Mie să-mi zici exact pe ce butoane să apăs. sad