Prieteni la cataramă

Ieri seară, la întoarcerea de la nuntă. Ca de obicei, la faza asta, sunt pe post de șofer. De obicei, secondat de indicațiile ”prețioase” ale consortului. De data asta, însă, cred că-l dovedise… oboseala, că-mi zice, seniorial, răsturnându-se pe perna din dreapta:

-Tu ești șoferul, te descurci!

Bag ușor în marșarier, dar, după câteva secunde, îl aud strigând:

-Gata, măi femeie, unde te tot duci cu spatele!?

-Păi, da, că nu puteai rămâne domn până la capăt și să taci, remarc eu râzând o țâră strâmb.

-Ce vrei și tu acuma… Eram prea protocolari. Am zis că să ne-mprietenim puțin. Să socializăm.

Așa că ne-am ”împrietenit” ca lumea până acasă. Atât de profund, că abia ne mai vorbeam. Dar nu într-atât încât să nu-i pot zice, înainte de a mă băga în dormitor:

-Ia socializează puțin și cu câinii, că le-o fi dor de tine. Dar, mai ales, foame.

Și dusu-m-am la nani!

——————————————————————————————————————————————————————-

Și acum: poze din timpul prospecției noastre de la Ibănești. Sunt luate în satul alegoric unde are loc, o dată pe an, Festivalul Văii Gurgiului, chiar imediat după tabăra noastră de Sfântă Mărie. Iar mai jos, câteva fragmente de nuntă ardelenească, cu nelipsitul cadou pentru nuntași, care, de data asta a constat într-o sticlă cu palincă de pere, produsă de socrul mic, și una bucată mini-tort, o reproducere în miniatură a tortului miresei. Să fie într-un ceas bun!

—————————————————————————————————————————————————————-

Trackbacks

  1. By Prieteni la cataramă | Pentru Mures on 15 mai 2011 at 08:08

    [...] aici: Prieteni la cataramă Post Published: 15 May 2011 Author: admin Found in section: Si La Vara [...]

  2. By Ultimul Mitropolit – 31 « Ioan Usca on 15 mai 2011 at 10:10

    [...] Clipe de Cluj, Gabi123, Gabitzu, Gabriela Elena, Haicăsepoate, Luna pătrată, Melami, Nea Costache, Ragnar, Rokssana, Schtiel, Supravieţuitor, Teo Negură, Theodora [...]

  3. [...] Clipe de Cluj, Melami, Coolnewz, Aurora, Nea Costache, Scorpiuta, Anavero, Ana Usca, Danielle Wolf, Cati, Caius, Gabi, [...]

  4. [...] Clipe de Cluj, Melami, Coolnewz, Aurora, Nea Costache, Scorpiuta, Anavero, Ana Usca, Danielle Wolf, Cati, Caius, Gabi, [...]

  5. [...] Aurora,“> Gabriela Savitsky, Nea Costache, Scorpiuta, Anavero, CELLA, Ana Usca, Melami, Danielle Wolf, Cati, Caius, Gabi, Gabitzu, Cantina sociala,  Gabriela Elena, Vania, Hai ca se [...]

  6. [...] Coolnewz, Melami, Aurora, Nea Costache, Scorpiuta, Anavero, Ana Usca, Coolnewz,  Danielle Wolf, Cati, Caius, Gabi, [...]


170 Comments

  1. Posted 15 mai 2011 at 06:52 | Permalink

    Se vad barbati falnici in fotografiile de la Ibanesti. Targetul taberei este format din bloggerite?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  2. Posted 15 mai 2011 at 06:59 | Permalink

    Buna dimineata, Mel!
    Ce mi’ai bucurat ochiul si sufletul cu franturile de imagini de la Ibanesti!
    Mmmmm! Abia astept!

    Iar cadoul de nuntas… e de belea sticla!. No! Uitandu-ma la ea (hihihih) ma duce gandul la tot felul de prostioare. Iuf!

    Hai ca’i gata cafeaua! Poftiti, boieri mari!

    LE: S-ar putea, Virtualkid happy Barbatii se urnesc mai greu la o anumita varsta. Au tabieturi.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  3. Blanche
    Posted 15 mai 2011 at 08:46 | Permalink

    Foarte frumoase pozele, si locurile big grin
    Si tortul…drooling

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  4. Posted 15 mai 2011 at 08:56 | Permalink

    Buna ziua
    Numele meu este Constantin Iacob si sunt administratorul site-ului http://iasi365.com si va scriu in speranta unui schimb de linkuri. Astept raspuns de la dumneavoastra indiferent daca acesta este pozitiv sau negativ
    In caz ca raspunsul dumneavoastra este pozitiv titlul pentru link este Iasi iar linkul http://iasi365.com.
    Va multumesc anticipat si va doresc multa sanatate si toate cele bune.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  5. Posted 15 mai 2011 at 08:57 | Permalink

    @Virtual
    Targetul e ăla pe care ni-l stabilim noi. happy
    @Leidi
    Hai că nu mai e mult. Acuși-acuți se face ora.
    Bine că mi-am amintit: ne-ar trebui un stindard ceva, un simbol…
    @Alba
    Păi, te așteptăm să ne faci o vizită. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  6. m3bis
    Posted 15 mai 2011 at 08:58 | Permalink

    @Blanche: și sticla… drooling

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  7. Posted 15 mai 2011 at 09:01 | Permalink

    @Maestre
    Stcla aia… vedem noi. Eu mă gândeam să ți-o dau ție, cu smerenia învățăcelului, când vii la Ibă, dar dacă zici să i-o dau Blanchei… big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  8. m3bis
    Posted 15 mai 2011 at 09:03 | Permalink

    Poate te refuză!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  9. Posted 15 mai 2011 at 09:05 | Permalink

    big grin
    Hai că nici n-o îndemn, că-i fată și nu-i șede bine să stea cu țuica-n nas. Așa că s-o pun bine! big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  10. Posted 15 mai 2011 at 09:22 | Permalink

    Oau ce e acoloooo!
    Si ce frumos(aduce a muzeul satului) laughing.
    Acum,la modul cel mai serios,vad ca pregatirile sunt serioase si in toi..si ma bucur deja pentru bucuria voastra de a va intalni.
    Si asta este pentru ca ti-am promis odata ceva:
    http://scorpio72.wordpress.com/2011/05/15/idei-finalizate/

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  11. Posted 15 mai 2011 at 10:33 | Permalink

    rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
    Deci, pana am ajuns ieri la o oarecare locatie ….ne-am “imprietenit” atat de tare…ca ne-a trebui vreo ora sa ne desclestam gurile hee hee
    La intoarcere, am numarat toooti pietoni rolling on the floor
    Fuse un virus hee hee
    Casa de piatra le doresc si io!
    Frumoase poze! happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  12. Posted 15 mai 2011 at 10:35 | Permalink

    ‘mornin ! Mai, da’ ce frumuseti pe-acolo pe la tine Mel!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  13. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 11:28 | Permalink

    @Manole
    Deh, d-ale matrimonialelor! Ne-am plictisi fără. winking
    @miki
    Păi, te așteptăm și pe tine. Eventual te cuplezi cu Geo, care-i tot din Iași, și care știe drumul, cum ar veni, că a mai fost acolo. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  14. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 12:08 | Permalink

    laughing ce tare, tu cu pesti laughing
    Cre ca Amor si Lili tare or fost bucurosi de socializare hee hee

    Faine pozele.
    Si casutele…

    Casutele alea (din poza de deasupra pozei cu umbrela sau ce o fii chestia aia din dantela) se pot inchiria? Ca sa avem unde pune capu’ pe-o perna la vara, nu de alta.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  15. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 12:21 | Permalink

    Da, că de-aia le-am și pus. Încă n-am vorbit cu proprietarul, dar probabil o voi face în zeekendul viitor. La fel și pensiunea din ultima poză, cu al cărui proprietar s-a vorbit deja. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  16. giana
    Posted 15 mai 2011 at 12:33 | Permalink

    Frumos tăt tăt! Propun ca sticla aia de răchie să meargă din mână-n mână. Acu stau şi mă gândesc cum naiba scoatem para aia de acolo… în ea e mama bunului! mmmm, salivez!!
    Una peste alta, hai salut şi pupăciuni la tătă lumea!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  17. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 12:35 | Permalink

    Să înțelegem că ai ieșit din conul de umbră din ultima săptămână? happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  18. giana
    Posted 15 mai 2011 at 12:36 | Permalink

    Mel, daaaaaaaaaaa! kiss tu stii ca mi-o fo dor de voi, da? Ca numa’ pe aici ce-am mai intrat in ultimele zile.. nici mail’ul n’am apucat sa-l citesc happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  19. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 12:38 | Permalink

    Ofofof! Ce bine că reintrăm în normal. Și tu ne-ai lipsit! kiss
    Sper că a fost cu folos.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  20. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 12:40 | Permalink

    Mel, ce faaaaaain!
    Gianuco kiss kiss kiss Hai sa te tzuc! (hai ca m-am sters pe bot si nu mai put a ceapa si usturoi hee hee )

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  21. giana
    Posted 15 mai 2011 at 12:41 | Permalink

    Mel, o fost cu folos, ca trebe facuti banuti pentru la vara winking O sa mai am ceva trebi si de acu’ incolo, dar oricum, seara voi fi aici, cu voi, n’o sa mai fie mars fortat. Sa vedem cum facem saptamana viitoare sa vorbim la un telefon despre tabara de la Iba, ca vreau sa ajut si eu!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  22. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 12:41 | Permalink

    Mel, ce faaaaaain!
    Gianuco kiss kiss kiss Hai sa te tzuc! (hai ca m-am sters pe bot si nu mai put a ceapa si usturoi hee hee , doar umpic a vin spumos cu spritzat cu suc de portocale winking )

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  23. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 12:42 | Permalink

    @Strigo
    Uai, fată, că mă speriași cum apăruși, la 20, sub formă de gândac! surprise
    @Gea
    Musai, că e de lucru. Deja am demarat unele chestii și sperăm că va fi bine. Dar oricum ar fi, măcar ne vedem, așa că n-are cum fi rău. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  24. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 12:43 | Permalink

    rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
    Da’ ce m-am speriat io de mine!
    Dar mi-am revenit happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  25. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 12:45 | Permalink

    Ce ți-e și cu metamorfozele astea! thinking

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  26. giana
    Posted 15 mai 2011 at 12:45 | Permalink

    Strigo kiss kiss kiss nu conteaza a ce puti, pupurili di la tini is oricand binevenite kiss Mi-o fo’ dor de voi, nebuneilor!!!!!!!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  27. Traian
    Posted 15 mai 2011 at 12:51 | Permalink

    @Mel
    Sar’na, poate ne dai ceva detalii despre cazare: conditii, pret, masa, etc.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  28. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 13:05 | Permalink

    Asta căutăm acum. Încercăm să obținem discount-uri, să rezolvăm cu masa de prânz pentru toată lumea… E de muncit. Și musai îți trebuie permis dacă vrei să dai la păstrăvi, chiar și dacă doar îi pupi și-i arunci apoi în apă. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  29. Posted 15 mai 2011 at 14:36 | Permalink

    Cum au fost sarmalele la nuntă? Da tortu câte etaje avea? A , Miruna vrea să știe cine a prins buchetu miresei. Gheorghe vrea să știe când servesc masa ca să-l trezesc.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  30. Traian
    Posted 15 mai 2011 at 16:06 | Permalink

    slvc
    Eee, pe aia am de gind sa-i pup si sa-i arunc pe gratar…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  31. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 17:12 | Permalink

    @Tanti Jeni
    Sarmalele au fost nu, tortul, cu vreo 3 etaje (atâtea se vedeau de unde stăteam eu), iar mireasa și-a aruncat buchetul după ce am plecat noi; dacă și l-a aruncat… Sperăm că nudupă mire, de nervi! laughing Alte informații mai dorești? big grin
    @Traian
    Mi se pare corect! O să stăm pe-aproape, nu de alta, dar la ce cantități vei prinde… hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  32. Posted 15 mai 2011 at 17:59 | Permalink

    Mel, mersi de invitațiune! Io-te că consortul zice: “de ce nu? mai schimbam si noi zonele in care facem concediul, ca doar o viata avem” big grin Acu, nu’s cum sa fac cu CO-ul ca-l am anul asta incepand cu 15 iulie si voi ziceati ceva de Sf.Maria, deci 15 august, n’est pas? Astept sugestii big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  33. Gregorie Casă
    Posted 15 mai 2011 at 18:01 | Permalink

    Da, recunosc, știam că mireasa era nervoasă. I-am promis că vin la nuntă dar nu am mai făcut-o. Trebuia să fugim împreună cu darul. M-a mustrat conștiința.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  34. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 18:07 | Permalink

    @miki
    Cam de pe 15 începe, din păcate… Poate puteți întârzia o săptămână?
    @Doctor Casă
    A, de-aia s-a îmbrăcat în alb, că voia să treacă neobservată în spitalul tău? big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  35. Posted 15 mai 2011 at 18:19 | Permalink

    Sa va salut!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  36. Posted 15 mai 2011 at 18:23 | Permalink

    Lady kiss
    Mel, ma mai gandesc cum o sa facem, pentru ca recunosc ca tare mi-ar placea sa vin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  37. Posted 15 mai 2011 at 18:29 | Permalink

    Mel, am receptionat mesajul big grin Se face. O sa ma gandesc la niste elemente heraldice care reprezinta zona.O sa ma uit si pe site-ul primariei si daca am nelamuriri vorbim in particuler. O alta sarcina? happy

    Miki kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  38. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 18:49 | Permalink

    @miki
    Ar fi tare fain! happy
    @Leidi
    ok, șefa! kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  39. Posted 15 mai 2011 at 18:50 | Permalink

    Nah, c-am facut neste calcule si “mi-a iesit” ca ma intorc la serviciu pe 23 august. Deci ar fi timp si de-o escapada la Ibastock big grin
    Si sotul chiar vrea sa vina. Pe bune! Numai de asta-mi zice. Cica daca nu-mi iesea pasienta cu zilele de CO, musai sa vorbesc cu directorul sa aman intrarea in concediu.
    So, in conditiile date, noi cu ce ajutam?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  40. Posted 15 mai 2011 at 18:52 | Permalink

    Daaaaaaa! Ce ma bucur ca vii! O sa fie fain!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  41. Posted 15 mai 2011 at 18:56 | Permalink

    Eu ma bucur ca sotul a percutat asa rapid big grin A vazut pozele postate de Mel si a hotarat ca-i place si vrea sa mearga. Biiine, si i-am mai povestit si de oamenii pe care o sa-i intalneasca acolo si mi-a zis: “cu atat mai mult vreau sa mergem”

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  42. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 19:05 | Permalink

    @miki
    De-ai știi cât mă bucur!
    Păi, stai să mai fac o ședință cu Virtualul, și-ți spun eu. Dar n-ar strica să te gândești și tu la un stindard, un motto ceva… Hai, că ești blogăriță cu experiență de-acuma. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  43. Posted 15 mai 2011 at 19:17 | Permalink

    Bloggeri din toate provinciile, uniți-vă ! big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  44. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 19:18 | Permalink

    Păi, vezi că avem și din alte țări… happy
    Io i-aș zice: ”Cu blogul, la păscut!„ rolling on the floor

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  45. Posted 15 mai 2011 at 19:21 | Permalink

    Pai, ia da tu lista cu cei care au confirmat.Si locul de provenienta big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  46. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 19:43 | Permalink

    Vorbim pe mail, că or fi șpioni pe aici. big grin
    LE: Trimis. Pe adresa de pe care comentezi aici.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  47. Posted 15 mai 2011 at 19:49 | Permalink

    Baga-ma-n lista de mess. Is ca-n adresa de mail, pan’ la [at]

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  48. m3bis
    Posted 15 mai 2011 at 19:52 | Permalink

    Șpioni?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  49. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 19:52 | Permalink

    @miki
    Ok.
    La o primă citire, am înțeles ”Băga-mi-aș!” rolling on the floor
    @tetris
    Da, bre, ce, n-ai mai văzut?
    Știu că e domeniul tău, ca Ministru de Interne, așa că mă bazez pe tine ca de obicei. winking

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  50. Posted 15 mai 2011 at 19:53 | Permalink

    Ce tratative se duc aci!
    Spioni?! Unde? CUm? Is vrajitoarele?!?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  51. Posted 15 mai 2011 at 19:55 | Permalink

    Mel, da’ scoru’, cat mai e scorul? big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  52. Posted 15 mai 2011 at 19:55 | Permalink

    Receptionat Mel si dat reply.
    Aaa, si eu nu vorbesc asa. In scris big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  53. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 19:56 | Permalink

    @Leidi
    Nuuu, că pe alea le-au anihilat Ziurel și Virtualkidul! big grin
    @Manole
    Vreo 20 aproape siguri, cu tot cu acareturi. winking

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  54. Posted 15 mai 2011 at 19:57 | Permalink

    wow! pe mine m-ai trecut?!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  55. Posted 15 mai 2011 at 19:59 | Permalink

    Mai, da Georgi pe unde-o fi? A aruncat buzduganul si a disparut

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  56. Posted 15 mai 2011 at 20:00 | Permalink

    big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  57. Posted 15 mai 2011 at 20:02 | Permalink

    Bun!
    Pai cica mai are ceva treaba, dar o sa vina seara! Io asa am citit!

    LE: Ce chef de dans am!!!!!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  58. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 20:08 | Permalink

    Da, Leidi, cum crezi că nu?
    Și pe Andru.
    Uite o melodie de dans. Doar că trebuie un partener penru asta, cred. happy
    http://videonews.antena3.ro/action/viewvideo/802509/Bandidos-Un-minut-din-ziua-ta/

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  59. Posted 15 mai 2011 at 20:09 | Permalink

    Pai, baga mare! Sa pun muzica? big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  60. Posted 15 mai 2011 at 20:16 | Permalink

    Opa, Mel!
    Asta e d’ala cu sentiment! Ma cam feresc de astea laughing
    Uite de asa ceva am chef
    http://www.flixxy.com/dancing-the-boogie-woogie.htm

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  61. Posted 15 mai 2011 at 20:16 | Permalink

    Multam! kiss
    Ne asteapta si pe noi una peste doo saptamani…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  62. Posted 15 mai 2011 at 20:20 | Permalink

    happy iote ce simpatici sunt!
    http://www.flixxy.com/the-diamonds-little-darlin-1957-2004.htm

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  63. Posted 15 mai 2011 at 20:20 | Permalink

    Lady, ia d-aici di pi vremea noastra

    http://www.youtube.com/watch?v=B62p-dEfUZM

    Ce le mai invarteam la bairamuri pe melodia asta…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  64. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 20:22 | Permalink

    @Manole
    Păi, să fie cum vreți voi atunci! Cu bucurie, oricum! happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  65. Posted 15 mai 2011 at 20:24 | Permalink

    Inca una, tot d-atunci
    http://www.youtube.com/watch?v=5a7E6yyUNVo

    Na, ca m-o apucat nostalgia…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  66. Posted 15 mai 2011 at 20:27 | Permalink

    Miki :big grin buuuun! merge! daaaaa! Yeaaaaaaaaa! mmmm

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  67. andruska
    Posted 15 mai 2011 at 20:28 | Permalink

    Seara bună,
    Și mulțumesc frumos pentru ”confirmarea rezervări” kiss
    Cred că mai stau puțin pe margine, că mi-a tăiat Lady răsuflarea cu … răsucita ei tongue

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  68. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 20:28 | Permalink

    Dar asta ce cusur are?
    Plus că e dansabilă. Nu-ți iese sufletul pe nas! happy
    http://www.youtube.com/watch?v=sRuVm60m5tU

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  69. andruska
    Posted 15 mai 2011 at 20:35 | Permalink

    Daaaa! dancing
    Și ce a propus Șefa, îmi aduce aminte de ceva foarte drag:

    http://youtu.be/7e8WnAeJTRs

    E drept, e ceva mai ”prăfuit” big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  70. Posted 15 mai 2011 at 20:39 | Permalink

    Da, da, da! Mel!!!!!!!! kiss

    Andru kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  71. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 20:39 | Permalink

    @Andru
    Câââte sute de kilometri am parcurs pe muzica asta… happyLe știu până și ordinea în care intră melodiile. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  72. Posted 15 mai 2011 at 20:44 | Permalink

    http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo&feature=related
    De asta ce ziceti?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  73. andruska
    Posted 15 mai 2011 at 20:47 | Permalink

    @Șefa
    Și eu! winking
    De la forma de bandă de magnetofon, la casetă făcută pe comandă la centru de înregistrări și mai curând la cd, n-am ratat nimic tongue

    PS Când mi-au spart mașina ș-au furat casetofonul, au luat și casetele ș-am suferit..

    @Lady
    kiss , draga mea!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  74. Posted 15 mai 2011 at 20:49 | Permalink

    Clar! Tre’ program artisitc! D’asta avem in program?

    Apropo, Mel! Cu Foaia de Ibanesti ce se aude?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  75. Posted 15 mai 2011 at 20:52 | Permalink

    Lady, lasa fată periodicele de Ibanesti si treci la dans ca asta-i comandat
    http://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  76. Posted 15 mai 2011 at 20:56 | Permalink

    aaa Miki! ok, ok, ok!
    da’ si voiiiiiiiiiiiiiiiiii!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  77. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 20:57 | Permalink

    Sara buna lume!

    Maaai, mai vedeti ca mai is si mai sarantoci ase, fara bloage, ce vor sa vie. Ase ca stindardu’ sa ia in considerare si parliztii. Va rog frumooooos kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  78. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 20:58 | Permalink

    Ce atmosfera de chef aici happy bum-bum-bum!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  79. Posted 15 mai 2011 at 21:00 | Permalink

    Poate-i convingem sa-si faca pana atunci, Strigo big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  80. Posted 15 mai 2011 at 21:03 | Permalink

    Miki! big grin gand la gand!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  81. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 21:03 | Permalink

    Păi, am zis că-i și pentru comentatori, nu doar pentru bloggeri, strigo! happy
    @Andru
    Același parcurs, și la mine!
    @Leidi
    Se face! E pusă-n program. Se scot doar atâtea numere câți suntem acolo. Îți dai seama ce valoare or avea! Te bagi la colectivul redacțional?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  82. Posted 15 mai 2011 at 21:06 | Permalink

    Mie-mi dispar postari. Am net din parc big grin Nu merge netul si ca sa nu mai bag sticku m-am logat la un hot spot dintr-un parc din apropiere. multumesc pe aceasta cale primariei muncipiului iasi!
    Am vrut sa va pun piesa de rezistenta a tineretii mele zbuciumate, cand ma “inhaitasem” c-o gasca de rockeri
    http://www.youtube.com/watch?v=wlq0lYB3iSM

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  83. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 21:07 | Permalink

    miki, io nu ma prea vad cu blog. Imi ajunge comentatul deocamdata happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  84. Posted 15 mai 2011 at 21:07 | Permalink

    Ihim! Da. Cre’ ca tre’ sa discutam treaba asta in amanunt!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  85. Posted 15 mai 2011 at 21:09 | Permalink

    Laura happy kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  86. Posted 15 mai 2011 at 21:11 | Permalink

    Strigo: Never say never! big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  87. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 21:11 | Permalink

    Exact!
    @miki
    Jump-ul ăsta îi place și ariciului.
    Btw, pe unde i-or fi umblat lăbuțele în WE-ul ăsta? thinking

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  88. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 21:14 | Permalink

    Miki, nuu, ca nu spun ca niciodata, dar deocamdata numa’ gura-i de mine pe la altii laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  89. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 21:17 | Permalink

    io cam cu melodia asta is in weekendul asta… parca simt ca zbor cand o aud batting eyelashes

    http://www.myvideo.de/watch/7957791/Caro_Emerald_A_Night_Like_This

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  90. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:21 | Permalink

    miki, in ce parc esti? de ce nu te duci in fata Casei Stdentilor ca-i fest studis. Se auzea acum 10 min tocmai din Alexandru muzica de acolo, canta o trupa ghici ce piesa?? iaca asta: http://www.youtube.com/watch?v=s0McfH-hweQ
    Guns N’ Roses-November Rain

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  91. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:22 | Permalink

    seara buna la toata lumea! kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  92. Posted 15 mai 2011 at 21:24 | Permalink

    Ai aparuuut! Nu ma duc, ca-mi place mai mult cu voi aici big grin
    Pai, stau pe splai si bate hot spotu din Podu Ros.
    Cat despre piesa broken heart

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  93. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:24 | Permalink

    strigo, si mie-mi place caro emerald! mult.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  94. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 21:24 | Permalink

    Gianaaaaa kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  95. Posted 15 mai 2011 at 21:24 | Permalink

    Gianuca kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  96. Posted 15 mai 2011 at 21:26 | Permalink

    Strigo, la clipu ala nu ma lasa decat sa-l vad pe Hasselhof si-mi zice sorry ca nu-i valabil in tara ‘neavoastra

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  97. Posted 15 mai 2011 at 21:27 | Permalink

    Miki, iti place Caro? Si Adele? mmm

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  98. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:27 | Permalink

    esti in parcul din podu ros? ala in care joaca pensionarii table sau celalalt, cum urci spre palatu’ culturii?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  99. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:28 | Permalink

    Fetili mele kiss kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  100. Posted 15 mai 2011 at 21:28 | Permalink

    big grin stiu si io podu rosu! crying(( iar imi aduceti aminte!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  101. Posted 15 mai 2011 at 21:29 | Permalink

    am ascultat-o pe iutub si-mi place, numa ca la noi e fundal sonor la o reclama si ma face sa ma gandesc la asta big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  102. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 21:29 | Permalink

    Miki e
    Caro Emerald – A Night Like This

    Poate o poti deschide pe youtube, la mine acolo nu merge sad

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  103. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:30 | Permalink

    Leidi, si mie-mi aduci aminte c-ai fost aici si nu ne-am vazut sad

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  104. Posted 15 mai 2011 at 21:31 | Permalink

    Georgi, stau la unul din blocurile alea din dreptul fostei punti de lemn. Cele de pe partea stanga a Bahluiului (partea cu Palatul). Nu stiu exact unde-i hot spotu ori in ala, ori in al’lalt din fata postei Pd.Ros

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  105. Posted 15 mai 2011 at 21:31 | Permalink

    are multe faine, Caro. Stiu.. eu am ascultat’o inainte de reclama. nu fac conexiunea

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  106. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:31 | Permalink

    da’ las’ ca viata’i lunga si frumoasa, nu?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  107. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 21:32 | Permalink

    Giana, apoi chiar asa lunga nu-i viata. Cat de partea frumoasa, depinde doar ne noi winking
    LE io un timp parca am vegetat, am cam uitat sa traiesc.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  108. Posted 15 mai 2011 at 21:33 | Permalink

    Giana, daaaaaaaaa!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  109. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:34 | Permalink

    Laura, las’ ca’ti aduci aminte la Iba winking iti promit hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  110. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 21:35 | Permalink

    Ba, ca am inceput sa-mi amintesc de ceva vreme hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  111. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:39 | Permalink

    Strigo, hmmm, ce nebunii ai facut in ultimul timp? spune aici, la dreapta judecata! big grin

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  112. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 21:40 | Permalink

    Strigo, ai nevoie și de momente de-astea în viață. Altfel, n-ai cu ce compara starea de bine care te cuprinde uneori. happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  113. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 21:45 | Permalink

    Nu, ca nebunii chiar nu am facut. Dar am avut sentimentul ca m-am “trezit la viata” ca sa zic asa. Pe de o parte e si aiurea, ca e si dureros, dar na, asta e. Macar cand “dormi” nu simti nimic, nici macar tristete sau durere.

    LE Mel, da, asta cam asa-i.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  114. giana
    Posted 15 mai 2011 at 21:53 | Permalink

    strigo, pentru tini
    http://www.youtube.com/watch?v=P27MPi3ZhCg
    Natasha Bedingfield – Soulmate

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  115. Posted 15 mai 2011 at 21:59 | Permalink

    Fetele, eu va pup de noapte buna kiss Ma duc sa fac un dus si ma bag in pat, ca m-am culcat as’noapte pe la doua si m-a trezit Tutu pe la 6
    Somn usor!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  116. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:02 | Permalink

    Giana kiss
    Am putut deschide doar un link si cu textul… interesante versurile happy

    Ia ui ce mai imi place sa ascult tare de numa’ big grin
    Imi place ritmul si melodia si totul. De fapt TT imi place happy

    http://www.youtube.com/watch?v=qtrYYq93EDM

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  117. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:03 | Permalink

    Miki, noapte buna happy

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  118. Gregorie Casă
    Posted 15 mai 2011 at 22:06 | Permalink

    Totuși îmi pare rău că n-am ajuns la nunta aia. Mireasa avea țâțe mișto.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  119. giana
    Posted 15 mai 2011 at 22:09 | Permalink

    miki kiss noapte buna!
    Laura, daaaaaaa! o iubesc pe Tina! mistooo!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  120. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:11 | Permalink

    Doc, TT avea si ea tzitzi misto hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  121. giana
    Posted 15 mai 2011 at 22:12 | Permalink

    si mai are! hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  122. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:13 | Permalink

    Giana, am dvd-uri cu concerte de ale ei. Si cand am chef de tzopaiala le pun happy Te incarca, dar si descarca de energie laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  123. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:14 | Permalink

    Am citit pe undeva ca ar locui in Elvetia, ca prefera Europa Americii.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  124. Gregorie Casă
    Posted 15 mai 2011 at 22:17 | Permalink

    Și ce vă țineți așa de falcă? aveți vreun absces? Vă doare măseaua?
    Giano, cum preferi camera de la Ibănești: pat dublu sau matrimonial? Aerul de munte îmi stârnește cheful.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  125. Posted 15 mai 2011 at 22:17 | Permalink

    Miki, noapte buna!
    Cred ca ma retrag si eu!

    Noapte buna, fetele!
    O saptamana buna!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  126. giana
    Posted 15 mai 2011 at 22:19 | Permalink

    Greg, cheful de ce? fii mai explicit ca ma stii de blonda!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  127. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:19 | Permalink

    Leidi, asa sa fie kiss Si tie la fel!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  128. giana
    Posted 15 mai 2011 at 22:19 | Permalink

    noapte buna, Leidi! kiss saptamana usoara!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  129. Traian
    Posted 15 mai 2011 at 22:21 | Permalink

    Hai sa traiti, ce bea fetili?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  130. Traian
    Posted 15 mai 2011 at 22:22 | Permalink

    Lui Casa nu-i dau, ca el vrea tzitze.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  131. Gregorie Casă
    Posted 15 mai 2011 at 22:22 | Permalink

    e, de ce, și tu acuma. Cheful de citit, normal. îmi place să citesc în pat, dar să stau de-a latul. De aia te-am întrebat.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  132. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:26 | Permalink

    Eu beau un pahar de vin spumos cu suc de portocala. Sa gat ziua cum am inceput-o hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  133. giana
    Posted 15 mai 2011 at 22:28 | Permalink

    Traiane, fetili ar bea o palinca din aia de pere …

    Greg, daca-i de cetit atunci luam o camera cu pat matrimonial, ca daca aduci iar Shining’ul ala de l-ai adus si ultima data, mi-i frica! brrrr

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  134. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:30 | Permalink

    Doc, stiam io ca tolstoi te pasioneaza si nu pleiboiul hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  135. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:32 | Permalink

    Giana, maaaai, sa nu ne lasati sa asteptam prea mult pana cetiti voi din cartile alea hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  136. Posted 15 mai 2011 at 22:34 | Permalink

    Hai Otelul Galati!
    Hai Otelul Galati!
    Hai Otelul Galati!

    http://jumatati.blogspot.com/2011/05/otelul-galati-poli-timisoara-finala.html

    Primul titlu din Moldova!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  137. Gregorie Casă
    Posted 15 mai 2011 at 22:35 | Permalink

    Mă gândeam la Decameronul lui Bocaccio. E o carte bună de vacanță.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  138. Traian
    Posted 15 mai 2011 at 22:37 | Permalink

    Giana, voi luati palinca, sticla e luata de Lady, are ea niste fantezii pe tema asta…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  139. silavaracald
    Posted 15 mai 2011 at 22:38 | Permalink

    Minutul și scorul? thinking

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  140. Traian
    Posted 15 mai 2011 at 22:38 | Permalink

    Brava, Kid-ule, sunteti cei mai tari!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  141. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:40 | Permalink

    Io is cam dezamajita de fotbal. Am crezut ca asta e poate unul din ultimele sporturi unde mere pe drept. Cand incolo… cre ca ma las de microbeala hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  142. Traian
    Posted 15 mai 2011 at 22:43 | Permalink

    slvc
    E gata, Otelul = campioana!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  143. giana
    Posted 15 mai 2011 at 22:48 | Permalink

    avai ce ma mai bucur! o castigat otelu! ura big grin
    Greg, deci, ce pat luam? las la latitudinea ta, Gregoruţ!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  144. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 22:55 | Permalink

    Giana laughing maaaai, mare microbista ejti si tu hee hee

    Campioana la ce? Divizia C?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  145. giana
    Posted 15 mai 2011 at 22:59 | Permalink

    strigo, laughing nu stiu si nici nu ma interesează. îs prea sinceră? tongue

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  146. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 23:00 | Permalink

    Giana, io stiu? Mai ai oare apoi subiecte de dezbatut cu musiu Doc in patu’ ala matrimonial? hee hee Mi-e ca o sa va plictisiti!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  147. Traian
    Posted 15 mai 2011 at 23:06 | Permalink

    Noapte buna!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  148. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:08 | Permalink

    Strigo, cu mine barbatii nu se plictisesc niciodata batting eyelashes

    Noapte buna, Traienel!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  149. Gregorie Casă
    Posted 15 mai 2011 at 23:08 | Permalink

    Giana păi rămâne matrimonialul. Punem oglindă pe tavan sau nu?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  150. Posted 15 mai 2011 at 23:09 | Permalink

    Vindem autografele jucatorilor galateni ca sa avem bani de bilete la avioanele catre Europa… sa respiram aer de Champions League…..

    http://4.bp.blogspot.com/-2qqaWhbm7n4/Tc-F7DVezwI/AAAAAAAADO8/zcvNridyWLU/s1600/galeria-otelul-galati-you%2527%2527ll-never-walk-alone-champions-league-0.jpg

    Hai Moldova!

    Poate ca nu o sa se razbune si pe ei, asa cum au facut cu Sportul Studentesc si Unirea Urziceni…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  151. Gregorie Casă
    Posted 15 mai 2011 at 23:10 | Permalink

    Strigo, să știi că nici cu mine nu se plictisesc femeile. De fapt, cele care au de-a face cu mine, își trec chestia asta în CV.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  152. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 23:12 | Permalink

    Giana, modesto hee hee
    Cu asa fotomodea, mai cred si io! Cre ca ii bagai in boala doar cand te vedeau in costumul ala ninja laughing

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  153. Gregorie Casă
    Posted 15 mai 2011 at 23:12 | Permalink

    Virtual, am înțeles că trăiești o mare bucurie. Îmbată-te sănătos. Ne povestești după.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  154. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:13 | Permalink

    Greg, normal, ca de obicei.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  155. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 23:13 | Permalink

    Doc, alt modest. Doc si alea care te ating, deja intra in extaz doar la o simpla atingere, ha hee hee
    Sau chiar lesina!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  156. Posted 15 mai 2011 at 23:14 | Permalink

    @Gregorie Casă:

    Am o varianta mult mai buna: ma culc! Maine ma trezesc foarte devreme.

    Toate cele bune tuturor!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  157. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:16 | Permalink

    Pa virtuale! noapte buna!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  158. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 23:17 | Permalink

    Virtuale, noapte buna. Ai grija sa nu visezi vreo betie de bucurie si sa te trezesti cu dureri de cap hee hee

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  159. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:26 | Permalink

    hai si noi la somn, ca vaz’ ca s’o retras toata lumea…

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  160. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:27 | Permalink

    sau mai stam? doar asa, de’a dracu?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  161. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 23:28 | Permalink

    laughing Giana, un sfert de ora happy

    No, ai gatat treburile?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  162. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:36 | Permalink

    Laurica, da. Papat, calcat haine pentru maine, scos caine, care apropo a fost tare rau ieri si azi sad diaree si voma… am gasit azi un cabinet veterinar si l-am dus de i-o facut doua injectii. Acu, slava Domnului, de vreo 3 ore n-a mai avut scaun. speram ca-i va fi mai bine la noapte, ca azi nopte ne-o cam scos din casa.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  163. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 23:41 | Permalink

    Harnicuta mai esti happy
    Bravo tie! Si io am trebaluit azi si plimbarit cu strigomobilul happy

    LE bietul Gipsi! Ce i-o gatit omul tau cat ai fost tu ocupata? Bere si cipsuri, hai?

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  164. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:42 | Permalink

    pe unde ai fost? cald si la voi? de maine cica iar se raceste si vin ploi, grindina… uof uof

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  165. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:43 | Permalink

    mananca numa croncanele de regim, tocmai aia e faza, ca nu stiu de la ce i-o fost raul asta!!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  166. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 23:48 | Permalink

    Am fost doar prin zona, asa sa manc o prajitura si sa beau o cafea. Pe o terasa.

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  167. Strigo
    Posted 15 mai 2011 at 23:48 | Permalink

    Gianuco, hai ca o tai si io la nani.

    Noapte buna kiss

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  168. giana
    Posted 15 mai 2011 at 23:51 | Permalink

    noapte buna, Laurica kiss O saptamana frumoasa sa ai!
    click!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  169. silavaracald
    Posted 16 mai 2011 at 00:01 | Permalink

    Măi, măi! happy
    Noapte bună!

    RăspundeţiRaspundeti acestui comentariu
  170. Posted 20 august 2011 at 01:29 | Permalink

    Buna seara as dorii sa stiu daca sunteti de acord sa facem un schimb de linkuri – 3 way link exchange.
    Daca sunteti de acord de acord va rog sa treceti website-ul http://www.online-anunturi.com cu numele Anunturi
    Astept raspunsul dumneavoastra la adresa de email office@online-anunturi.com .
    O zi buna.